KK

HALI ŞAMPUANI

superpower3
 

Uzun bir AR-GE çalışması sonucu Lazerpromax Superpower halı şampuanı bütün testlerden geçip ve profesyonel halı yıkama firmalarından tam not alarak siz değerli halı yıkama işletmelerinin hizmetine sunulmuştur.

Devamını Oku...

EL DOKUMA YÜN HALI ŞAMPUANI

 yun hali sampuani

El dokuma halılarınızı yeni gibi tutmak için Lazerpromaxın profesyonel yün halışampuanına rahatlıkla güvenebilirsiniz. Halı yıkamaya dair bütün çözümler, ipeksi yumuşaklık, göz kamaştıran parlaklık ve hijyen sağlayan ürünlerimiz, yapılan AR-GE çalışmaları sonucu büyük bir özenle formüle edilmiş ve geliştirilmiştir,

Devamını Oku...

KOLTUK TEMİZLEME ŞAMPUANI

koltuk temizleme sampuani
 

Koltuklar, evde en çok kullanılan ve haliyle en fazla kirlenen eşyaların başında gelmektedir. Eğer küçük çocuklarınız veya evde evcil hayvan besliyorsanız koltuklarınızda lekeler oluşması kaçınılmazdır ve bu lekelerle sık sık uğraşmanız gerekebilir.

Devamını Oku...

POWERFULL LEKE SÖKÜCÜ

powerfull leke sokucu
 

Lazerpromax Powerfull leke sökücü; halı, koltuk, halıfleks, yer döşemeleri ve yerinde yıkama hizmetlerinizde yağ, çay, kahve, şarap, ketçap, kola, meyve suyu, kan vb. lekelerin çıkartılmasında etkili üründür. Islak veya kuru olarak doğrudan uygulanabilmektedir. {simplepopup}

Devamını Oku...

HALI PARFÜMÜ

hali parfumu
 

Doğanın en güzel kokuları özenle seçilerek siz değerli halı yıkamacı esnafımızın hizmetine sunulmuştur. İnsan ve çevre sağlığına zararlı hiç bir katkı maddesi içermeyen ürünlerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...

LAZERPROMAX YUMUŞATICI

superpower3
 

Lazerpromax yumuşatıcı ile halılarınızda extraa yumuşaklık ve parlaklık kazanmakla birlikte halıalrınız daha güzel kokmasına yardımcı olursunuz. Köpük kesici özelliğiyle zayıf durulamalarda su tasarrufu sağlayacak ve işinizi kolaylaştıracaktır.

Devamını Oku...

Colors