EXTRA HALI ŞAMPUANI

Üzerinde yoğun kir ve leke birikmiş olan, hatta tabakalaşma yapmış çıkması zor olan (mutfak halıları gibi) lekelere içerisindeki aktif bileşenlerle nüfuz ederek derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Şeffaf katmanlı extra halı şampuanı lekeyi içerisine hapseder ve durulamayla birlikte halı üzerinden kaybolur. Durulanması çok kolaydır. Durulandıktan sonra halı üzerinde kalmaz, tortu ve tabaka yapmaz. 100 litre soğuk suyun içine 1 litre extra halı şampuanı ekleyerek bir müddet karıştırınız (Yaklaşık 3-5 dk) 1/100 sulandırma oranı ile 60 kg superpower halı şampuanıyla 6000 m2 halı sorunsuz yıkayabilen lekelerde en etkili ve ekonomik bir üründür.

 • Özellikler

  Sulandırılabilir Tasarruflu Kullanım 
  1/10 Sulandırma  oranı ile leke sökücü olarak kullanılır.
  Lekelerle hızlı etkileşime girer.
  Kolay ve hızlı durulanır.

 • Test Edildiği Halılar

  Tüm makine grubu halıları, viskoz, shaggy, patch work, kilim, baskılı halılar, jüt, pelüş, bambu, nepal, deri, eskitme, el dokuma, yün halılarda test edilmiştir.
 • Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları:

  100 litre  suyun içine 1 litre extra halı şampuanı ekleyerek bir müddet karıştırınız (Yaklaşık 3dk) 1/100 sulandırma oranı ile 60 kg extra halı şampuanıyla 6000 m2 halı sorunsuz yıkayabilen lekelerde hızlı etkileşime geçerek en etkili ve ekonomik bir üründür. 

FİYAT 60 KG

550 TL
Adres:İkitelli Organize San. Böl. İSTEKS San. Sit. B4 Blk. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
 

 

logo yeni