FORCE FULL LEKE SÖKÜCÜ

Forcefull leke sökücü 14 ph dengesi ve güçlü formülü sayesinde özellikle makine ve akrilik halılarda oluşan çay, kahve, yanık yağ, boya, kan lekeleri  yiyecek ve içeceklerin oluşturduğu ağır kir ve yağ lekelerinin çıkartılmasında en etkili üründür.
Ağır lekelerde forcefull ile birlikte mutlaka sıcak su takviyesi uygulayınız.
Forcefull leke sökücü yıkama öncesi veya uygulanan ürünün yıkanması için uygundur. Halı yıkama şampuanına 1/100 takviye edilerek destekleyici ajan olarak kullanılır.

Forcefull leke sökücü profesyonel halı yıkama firmalarında, oto bakım kuaförlerinde , evtemizlik hizmetlerinde mutfak ve banyoların temizliğinde kullanılan genel temizlik amaçlıprofesyonel bir leke üründür.

İçerdiğiaktif bileşenler sayesinde en zorlu kir ve lekelere hızlı bir biçimde etki eder.Halı,kilim, yorgan, elbise ve de yüzeylerde bulunan, halı köklerine ve zemine yapışmış, gözle görülmeyen inatçı küçük leke parçacıkların direncini kırarak lekeleri ortadan kaldırır.

Forcefull leke sökücüyü küçük pompalı veya sıkma tabancalı bir sprey şişesine koyunuz. Kuru veya ıslak zemine 3-5 sıkım püskürtme yapınız. Püskürtme yaptığınız zeminin 2/3 dakika forcefulluabsorbe etmesini bekleyiniz. Yumuşamış lekelere bir el fırçası veya metal bir kaşık ile ovalama yaparak leke parçacıklarının birbirlerinden ayrılmasını sağlayın. Çıkan köpüğü zeminin üzerinden alınız.

Otomotik halı yıkama makinelerinde halı yıkama şampuanına 1/100 takviye olarak yıkama kullanım suyuna karıştırılarak kullanılabilir. Ev ve oto grubu koltuk yıkama makinelerinde koltuk yıkama makinesinin haznesine belirtilen sulandırma önerisi doğrultusunda forcefull koyularak ister şampuansız isterse de koltuk yıkama şampuanına takviye olarak koyulabilir ve de koltuk yıkama makinesinde köpürme yapmaz makineye zarar vermez. Her türlü koltukta (ahşap, plastik,deri vb.)kullanılabilir test edilmiştir, zarar vermez. Otomatik çamaşır yıkama makinelerinde ise manşet, yaka ve koltuk altındaki lekeli çamaşırlara sıkılarak yıkama programına atılabildiği gibi; deterjan haznesine 1 ölçek (50ml) koyularak dezenfekte edilmiş çamaşırlara ilk günkü gibi görünüm kazandırır.

 

 ( KOLTUK YIKAMA İÇİN)

Koltuklarda oluşan çay kahve ve yemek lekelerinin üzerine direk uygulayınız ve siliniz,

Koltuk yıkama makinelerinin tank hacimleri markalara göre değişiklik göstermektedir.

Tavsiye edilen 10 litre ılık su tankının içine 300 ml  powerfull eklemenizdir. Bu oranlamayı tankınızın kapasitesine göre orantılama yapabilirsiniz. Koltuk yıkama makinesi prosesi dışında ek olarak 1 litrelik zirai el pompalarının içine (yaklaşık 1 çay bardağı) forcefull koyarak ıslatılmış koltuğa püskürtme yapılarak koltuk üzerindeki inatçı lekelere fırça veya metal kaşık yardımıyla leke çıkarma işlemi uygulanabilir.

 

 • Özellikler

  Ph:                             14

  Renk:                         Renksiz

  Görünüm:                  Akışkan/Sıvı

  Sertifika    :               Safety Data Sheet, ISO 9001,OHSAS 18001,ISO14001,ISO10002

  Yerli Üretim :            Evet

  Manuel Yıkama:        Evet

  Makinede Yıkama:    Evet

  Yanıcı Özellik:          Yok

  Oksijen Bazlı:            Yok

  Esans:                         Kokusuz

  Paketlenme Hacmi:   1/5/20kg

  Uygulama Bölgesi:    Kuru veya ıslak

  Saklama:                     Oda Sıcaklığı 20C

 • Test Edildiği Halılar

  Tüm makine grubu halıları, viskoz, shaggy, patch work, kilim, baskılı halılar, jüt, pelüş, bambu, nepal, deri,  halılarda test edilmiştir.
 • Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları:

  Forcefull leke sökücüyü küçük pompalı veya sıkma tabancalı bir sprey şişesine koyunuz. Kuru veya ıslak lekeli olan bölgeye 3-5 sıkım püskürtme yapınız. Püskürtme yaptığınız zeminin 2/3 dakika forcefullu absorbe etmesini bekleyiniz. Yumuşamış lekelere bir el fırçası veya metal bir kaşık ile ovalama yaparak leke parçacıklarının birbirlerinden ayrılmasını sağlayın. Çıkan köpüğü zeminin üzerinden alınız.

  Otomotik halı yıkama makinelerinde halı yıkama şampuanına 1/100 takviye olarak yıkama kullanım suyuna karıştırılarak kullanılabilir. 

FİYAT 20 KG

300 TL
Adres:İkitelli Organize San. Böl. İSTEKS San. Sit. B4 Blk. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
 

 

logo yeni