GOLD HALI ŞAMPUANI


Gold halı şampuanı tüm halıların profesyonel şekilde yıkanması ve lekelerle süratle etkileşime giren ve bu güne kadar ilk defa firmamız tarafından üretilen ilk 25 aktif halı şampuanıdır.

Makine halısı, yün, bambu ve el dokuma gibi tüm halı gruplarının yıkanması ve lekelerinin çıkartılmasına uygun olarak üretilmiştir.

Üzerinde yoğun kir ve leke birikmiş olan, hatta tabakalaşma yapmış çıkması zor olan (mutfak halıları gibi) lekelerde içerdiği aktif bileşenler sayesinde kir ve lekelere hızlı nüfuz ederek derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar.

Gold halı şampuanı lekeyi içerisine hapseder ve durulamayla birlikte halı üzerinden kaybolur. Kolay durulanır. Durulama sonrası kalıntı bırakmaz, tortu ve tabaka yapmaz.

100 litre  suya 1 litre gold halı şampuanı ekleyerek bir müddet karıştırınız (Yaklaşık 1 dk) 1/100 sulandırma oranı ile 60 kg gold halı şampuanıyla 6000 m2 halı sorunsuz yıkanabilen lekelerde hızlı etkileşime geçerek en etkili ve ekonomik bir üründür.

 • Özellikler

  Ph: 7

  Aktif: 25

  Konsantre Oranı: 1/100 Yoğun konsantre

  Renk: Şeffaf Sarı

  Görünüm: Akışkan/Sıvı

  Sertifika: Safety Data Sheet, ISO 9001,OHSAS 18001,ISO14001,ISO10002

  Yerli Üretim : Evet

  Manuel Yıkama: Evet

  Otomatik Halı Yıkama Makinesi İle Uyumlu: Evet

  Yanıcı Özellik: Yok

  Oksijen Bazlı: Hayır

  Esans: Armoni

  Yıkama Kapasitesi: 1kg / 100 m2 = 60 kg / 6000 m2

  Paketleme: 5/20/60kg-1 ton IBC Tank

  Uygulanma Bölgesi: Islak/Kuru

  Saklama: Oda Sıacaklığı 20oC

  Uygun Taşıma Şekli: Kara / Deniz / Hava

  Boş Ambalaj İmha şekli: Ulusal tüzüğe uygun olarak bertaraf ediniz.  Geri dönüşüm kutularının naylon istifleme haznesine sıkıştırarak atılmalıdır. Deniz, göl, orman ve de doğaya atmayınız.


 • Test Edildiği Halılar

  Tüm makine grubu halıları, viskoz, shaggy, patch work, kilim, baskılı halılar, jüt, pelüş, bambu, nepal, deri, eskitme, el dokuma, yün halılarda test edilmiştir.
 • Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları:

  100 litre  suyun içine 1 litre gold halı şampuanı ekleyerek bir müddet karıştırınız (Yaklaşık 3dk) 1/100 sulandırma oranı ile 60 kg gold halı şampuanıyla 6000 m2 halı sorunsuz yıkayabilen lekelerde hızlı etkileşime geçerek en etkili ve ekonomik bir üründür. 

FİYAT 60 KG

680 TL
Adres:İkitelli Organize San. Böl. İSTEKS San. Sit. B4 Blk. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
 

 

logo yeni