HALI SARARTI GİDERİCİ

Halılarınız mı sarardı artık dert etmeyin işinizi kolaylaştıracak ve tekrar yıkamaya gerek kalmayacaksınız.

Sizler için ARGE ekibimizin yeni geliştirdiği lazerpromax halı sarartı giderici artık işinizi çok kolaylaştıracak.

Kullanım şekli: 1 kg sprey şişesine sarartı gidericimizi doldurunuz ve sararan bölgeye sıkınız ve bezle sildikten sonra 5 dk bekleyiniz ve halıyı paketleyebilirsiniz.

Halı sararmasının çeşitli nedenleri vardır.

1-      Durulama suyunu arttırınız,

2-      Sıkma makineniz yetersiz gelebilir, (motor devir gücü veya sıkma sürenizi arttırınız.)

3-      Şampuanınızın PH değerini ölçtürünüz, ( halı şampuanı ph değeri 7 olmalıdır.) 7 ph yukarısı sarartıya sebebiyet verebilir.

4-      Havuz suyunu sık sık değiştiriniz.

5-      Yıkama sonrası halıya leke sökücü veya herhangi bir kimyasal uygulaması yaptıysanız halıyı mutlaka yıkayınız kimyasalı bertaraf ediniz. (Kimyasal kalıntısı sarartıya sebep olabilir.)

6-      Kurutma makinenizin kapasitesinin üstünde halı asmayınız. (Aksi takdirde makineniz nem toplamakta yetersiz kalacaktır ortamdaki nemi hızlı tahliye edemediği için sararmaya yol açabilir.)

7-      Odanızın zemini beton veya seramik olmamalıdır, zemin, duvarlar ve tavan dahil ısı yalıtım kaplanmalı ve zemin mutlaka tahta veya laminat parke döşenmelidir.(beton veya seramik terleme yaptığı için kurutma süresi uzayabilir veya odanızın neme oranı artabilir sarartıya sebep olabilir.)

Yün, Nepal, pamuklu veya açık tonlar içeren halılar kapalı kurutma odalarında aşırı nem oluşması ve yetersiz  nem tahliyesi veya sıkma esnasında yeterli miktarda suyunu tahliye etmediği takdirde sararabilir.

Açık alanda halılarınız sararıyorsa suyunuzu analiz ettiriniz. Suyunuz normal ise kullanmış olduğunuz şampuanınızı değiştiriniz.

 • Özellikler

  Halılarınızmı sarardı artık dert etmeyin işinizi kolaylaştıracak ve tekrar yıkamaya gerek kalmayacaksınız.

  Sizler için arge ekibimizin yeni geliştirdiği lazerpromax halı sarartı giderici artık işinizi çok kolaylaştıracak.

  Kullanım şekli: 1 kg sprey şişesine sarartı gidericimizi doldurunuz ve sararan bölgeye sıkınız ve bezle sildikten sonra 5 dk bekleyiniz ve halıyı paketleyebilirsiniz. 

 • Test Edildiği Halılar

  Tüm Halılarda Test Edilmiştir.
 • Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları:

  Kullanım şekli: 1 kg sprey şişesine sarartı gidericimizi doldurunuz ve sararan bölgeye sıkınız ve bezle sildikten sonra 5 dk bekleyiniz ve halıyı paketleyebilirsiniz

FİYAT

5  KG 100  TL
Adres:İkitelli Organize San. Böl. İSTEKS San. Sit. B4 Blk. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
 

 

logo yeni