POWERFULL LEKE SÖKÜCÜ

Powerfull leke sökücü 7 ph dengesi ve organik bileşenleri sayesinde halı ve koltuklara zarar vermeden özellikle bambu, yün ve nepal halılarda oluşan çay kahve ve yemek lekelerine direk uygulayınız ve üzerine sıcak su takviyesi yaparak lekelerin yoğunluğuna göre 15 veya 60 dk bekletiniz ve yıkayınız.
Powerfull leke sökücü profesyonel halı yıkama firmalarında, oto bakım kuaförlerinde , ev temizlik hizmetlerinde kullanılan genel amaçlı antibakteriyel profesyonel bir leke çıkarıcıdır. İçerisinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek ağır kimyasallar bulunmamaktadır. İçerdiğiaktif bileşenler sayesinde en zorlu kir ve lekelere hızlı bir biçimde nüfuz eder.Halı,kilim, yorgan, elbise ve de yüzeylerde bulunan, halı köklerine ve zemine yapışmış, gözle görülmeyen inatçı küçük leke parçacıkların direncini kırarak lekeleri ortadan kaldırıp temiz bir görünüm kazandırır.
Halı yıkama sektöründe sıklıkla meydana gelen  yıkama sonrası halıda kalan ve çıkmayan lekeleri tekrar ıslatmaya gerek kalmadan powerfull leke sökücüyü kuru olarak lekeye uygulanarak sorunsuz şekilde leke çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kuru olarak uygulandığı bu durumda halılarda yakma, yanma ve iz yapmaz.
Powerfull leke sökücüyü küçük pompalı veya sıkma tabancalı bir sprey aparatına koyunuz. Kuru veya ıslak zemine 3-5 sıkım püskürtme yapınız. Püskürtme yaptığınız zeminin 2/3 dakika  powerfulluabsorbe etmesini bekleyiniz. Yumuşamış lekelere bir el fırçası veya metal bir kaşık ile ovalama yaparak leke parçacıklarının birbirlerinden ayrılmasını sağlayın. Çıkan köpüğü zeminin üzerinden alınız.
Bambu ve yünlü halılarda veya ağır lekelerde powerfull leke sökücüyü sıktıktan sonra sıcak suyu direk uygulayarak yaklaşık 60 dk. bekletiniz ve yıkayınız.
Otomotik halı yıkama makinelerinde halı yıkama şampuanına takviye olarak yıkama kullanım suyuna karıştırılarak kullanılabilir. Ev ve oto grubu koltuk yıkama makinelerinde koltuk yıkama makinesinin haznesine belirtilen sulandırma önerisi doğrultusunda powerfull koyularak ister şampuansız isterse de koltuk yıkama şampuanına takviye olarak koyulabilir ve de koltuk yıkama makinesinde köpürme yapmaz makineye zarar vermez. Otomatik çamaşır yıkama makinelerinde ise manşet, yaka ve koltuk altındaki lekeli çamaşırlara powerfull sıkılarak yıkama programına atılabildiği gibi; deterjan haznesine 1 ölçek (50ml) koyularak dezenfekte edilmiş çamaşırlara ilk günkü gibi görünüm kazandırır.
 
 

 1.  ( KOLTUK YIKAMA İÇİN)

  Koltuklarda oluşan çay kahve ve yemek lekelerinin üzerine direk uygulayınız ve siliniz,

  Koltuk yıkama makinelerinin tank hacimleri markalara göre değişiklik göstermektedir.

  Tavsiye edilen 10 litre ılık su tankının içine 300 ml powerfull eklemenizdir. Bu oranlamayı tankınızın kapasitesine göre orantılama yapabilirsiniz. Koltuk yıkama makinesi prosesi dışında ek olarak 1 litrelik zirai el pompalarının içine (yaklaşık 1 çay bardağı) powerfullkoyarak ıslatılmış koltuğa püskürtme yapılarak koltuk üzerindeki inatçı lekelere fırça veya metal kaşık yardımıyla leke çıkarma işlemi uygulanabilir.

   

 • Özellikler

  Ph:                             7

  Renk:                         Renksiz

  Görünüm:                  Akışkan/Sıvı

  Sertifika    :               Safety Data Sheet, ISO 9001,OHSAS 18001,ISO14001,ISO10002

  Yerli Üretim :            Evet

  Manuel Yıkama:        Evet

  Makinede Yıkama:    Evet

  Yanıcı Özellik:          Yok

  Oksijen Bazlı:            Evet

  Esans:                         Kokusuz

  Paketlenme Hacmi:   1/5/10/20kg

  Uygulama Bölgesi:    Kuru veya ıslak

  Saklama:                     Oda Sıcaklığı 20C

  Uygun Taşıma Şekli: Kara/Deniz/Hava yolu

  Boş Ambalaj İmha şekli: Ulusal tüzüğe uygun olarak bertaraf ediniz.  Geri dönüşüm kutularının naylon istifleme haznesine sıkıştırarak atılmalıdır. Deniz, göl, orman ve de doğaya atmayınız.

 • Test Edildiği Halılar

  Tüm makine grubu halıları, şhaggi, patchwork,kilim,baskılı halılar, jüt, peluş, bambu, deri, eskiltme, yün halılar, nepal, dekoratif halılar, stor perde, deri, koltuk, yorgan, battaniye,, çarşaf ve çamaşırlarda oluşan çay, kahve, yiyecek ve içeceklerin oluşturduğu lekelerde test edilmiştir. Yağ, yanmış yağ, çiğ yağ, salça, çay, kahve, ketçap, kan, şarap, yapışmış sakız, alkollü içecekler, kola, dondurma, hardal , gıda boyası, çikolata, çamur, ruj, tükenmez kalem, mürekkep, meyve suyu türevleri, kurutma sonrası halıda kalan sarı lekeler.
 • Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları:

  SULANDIRMA 1(İPEK,YÜN, EL DOKUMA VE ÇİN HALILAR İÇİN)
  Bu tür halılar üretim faktörü gereği içerisindeki iplikler çok hassas olduğundan kimyasallarla reaksiyona girebilmektedir. Bu durumdan dolayı 1 litre powerfull leke sökücüyü 10 litre ılık suyun içerisine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.
  SULANDIRMA 2 (AZ KİRLİ HALILAR İÇİN)
  Halıya, çamaşırlara vb. henüz derinlemesine etki etmemiş yüzeyde seyrek halde bulunan lekeler için (çamur lekesi gibi) 1 litre powerfull leke sökücüyü 10 litre ılık suyun içine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.
  SULANDIRMA 3 ( KİRLİ HALILAR İÇİN)
  Halı, çamaşır vb. kök ipliklerine yaklaşmaya başlamış ve de yüzeyde seyrek halde bulunan lekeler için (boya, çikolata gibi) 1 litre powerfull leke sökücüyü 5 litre ılık suyun içine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.
  SULANDIRMA 4 ( YOĞUN KİRLİ HALILAR İÇİN)
  Halı, çamaşır vb. kök ipliklerine işlemiş, dipte tabakalaşma yapmış, daha önceden leke çıkarma işlemine maruz kalındığından zemine iyice yayılmış, halının arka kısmına kadar işlemiş (Yanmış yağ lekeleri) lekeler için 1 litre powerfull leke sökücüyü 1 litre ılık suyun içine koyup karıştırın veya yıkama öncesinde kuru halının lekeli yerlerine doğrudan sulandırma yapmadan püskürtün.

FİYAT 20 KG

300 TL
Adres:İkitelli Organize San. Böl. İSTEKS San. Sit. B4 Blk. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
 

 

logo yeni