Koltuklar, evde en çok kullanılan ve haliyle en fazla kirlenen eşyaların başında gelmektedir. Eğer küçük çocuklarınız veya evde evcil hayvan besliyorsanız koltuklarınızda lekeler oluşması kaçınılmazdır ve bu lekelerle sık sık uğraşmanız gerekebilir. Bu nedenle koltuklarınızın hijyeni için iyi ve derinlemesine bir temizlik yapmanız büyük önem taşır. Koltuklarınızın açık renkte olması daha çabuk kirlenmesine sebep olacaktır. Bu nedenle daha fazla temizlik isteyecektir.

Koltukları nasıl temizlemeliyiz? 

Koltukları sadece süpürmek tek başına yetmez. Maytlar, tozlar, kirler koltukların görünmeyen yerlerinde saklanmaya devam eder. Bu nedenle halı ve koltuk temizliği, evin en gerekli temizlik işlerinden biridir. Ayrıca bir anlık dikkatsizlikle elinizdeki çay dökülebilir, çocuğunuz çikolata yerken bulaştırabilir. Bu nedenle belirli aralıklarla koltuğunuzu temizlemeniz çok önemlidir. Koltuk temizliğinde de dikkat etmeniz gerekenler ve leke çıkarma ipuçlarınızı da iyi bilmeniz gerekir. 

Koltuğunuzu elle ya da temizlik robotu gibi makinelerle temizleyebilirsiniz. Bu tamamen evinizde mevcut imkânlara göre yapabileceğiniz bir seçimdir. Önemli olan nasıl bir temizlik yaptığınız ve temizlik ürünü olarak ne seçtiğinizle ilgilidir. 

Lazerpromax koltuk temizleme şampuanı tam bu noktada size yardımcı olmaktadır. Koltuklarınızın deforme olmasını engellemek, koltuk kılıflarını korumak, renkleri canlı tutmak için en büyük yardımcınız olacaktır.

Koltuklarınızı yıkamadan önce süpürülmesi önerilmektedir. Ardından 1/50 oranına kadar sulandırılan Lazerpromax koltuk temizleme şampuanı ile bütün alana uygulama yapılır. Yumuşak bir veya fırça yardımıyla kirler dipten yüzeye taşınır. Bol su ile durulama yaptıktan sonra yüksek vakumlu makinelerle fazla suyundan arıtarak havalandırmaya bırakın.

Koltuklarınız artık Lazerpromax ile daha temiz ve canlı.

Colors