SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ
Your Cart

Ev Temizlik Ürünleri

YERLİ ÜRETİM - 3 ADETPortakal kokulu elde yıkama, antibakteriyel sıvı bulaşık deterjanı. Tuz gdo, fosfat, klor, paraben gibi zararlı kimyasallar içermez.Elde bulaşık yıkamak için tasarlanmıştır. Bulaşık yüzeyindeki su, yağ, yiyecek artıkları gibi kirlerden kurtulmayı kolaylaştırır. Portakal kokulu b..
150,00 ₺
Vergiler Hariç:125,00 ₺
Yoğunlaştırılmış çamaşır suyu, normal çamaşır sularına göre daha yüksek bir konsantrasyona sahiptir.Çamaşırların beyazlaması, yüzey temizliğinde dezenfektasyon ve kötü kokuların giderilmesi gibi amaçlarla kullanılır. Yoğunlaştırılmış çamaşır suyu, sodyum hipoklorit gibi aktif bileşenler içerir.Bu bi..
150,00 ₺
Vergiler Hariç:125,00 ₺
Rafine bir ürün olan Powerfull leke sökücü 7 ph dengesi ve organik bileşenler sayesinde halı ve koltuklara zarar vermeden uygulama yapmanız için tasarlanmıştır. Yün ve bambu tipi hassas halılarda oluşan ağır çay ve kahve vb. lekelerde etkilidir.Lekeli bölgeye powerfull direk uygulanır sonrasında hal..
210,00 ₺
Vergiler Hariç:175,00 ₺
YERLİ ÜRETİMPortakal kokulu elde yıkama, antibakteriyel sıvı bulaşık deterjanı.Tuz gdo, fosfat, klor, paraben gibi zararlı kimyasallar içermez.Elde bulaşık yıkamak için tasarlanmıştır.Bulaşık yüzeyindeki su, yağ, yiyecek artıkları gibi kirlerden kurtulmayı kolaylaştırır.Portakal kokulu bulaşık deter..
80,00 ₺
Vergiler Hariç:66,67 ₺
Yoğunlaştırılmış çamaşır suyu, normal çamaşır sularına göre daha yüksek bir konsantrasyona sahiptir.Çamaşırların beyazlaması, yüzey temizliğinde dezenfektasyon ve kötü kokuların giderilmesi gibi amaçlarla kullanılır.Yoğunlaştırılmış çamaşır suyu, sodyum hipoklorit gibi aktif bileşenler içerir.Bu bil..
80,00 ₺
Vergiler Hariç:66,67 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
  BİZ SİZİ ARAYALIM