SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ
Your Cart

Hakkımızda

Biz, deneyimlerimizle geliştiğimiz, öğrendiğimiz ve uyguladığımız, durmadan yenilendiğimiz kararlarla şekillendiğimiz,  ekibimizin profesyonelliğine günden güne yeni taşlar döşeyerek arttırmasıyla, “daha iyisi için” durmadan çalıştığı, araştırmalar ve bilimin ışığında her zaman daha iyiyi hedef almasıyla başarılara imza atan vazgeçilmez bir değerimiz bulunduğu için biziz. Sizinle birlikte olduğumuz için güçlüyüz ve varız. Tüm platformlarda, tüm teknolojik  gelişmelerde daha iyisi için imzamız var. Neden biz ? Çünkü gelişimin, geleceğin ve yararlı olanı sunmanın tam kalbindeyiz.

Dünyada İlk İçeriğinde 25 Aktif Madde Bulunan Halı Şampuanı Üreticisi

Kimyasal temizlik ürünleri sektöründe hizmet veren Paydaş Kimya Lazer Promax markasıyla ürettiği tüm ürünlerde dünya çapında beğenilmiş ve ses getirmiştir. Özel formülleriyle temizlik sektörünün gelişimine katkıda bulunurken kalitededen ödün vermeden ürünlerinin teknolojik gelişimini sürdürmektedir. Ar-Ge ve üretim altyapısına yaptığı yatırımlar ile daha kaliteli ve daha yüksek üretim kapasiteleri ile beklentileri karşılamaktadır. Sürdürülebilir bir gelecek için araştırmalarını sürdürmekte ve yapacağı yeni yatırımlarla teknolojiyi şekillendirmeye devam edecektir.

12.000 'den Fazla Müşterimizde %99 Memnuniyet Oranı.

Geniş ürün yelpazemizin tüm dünyaya sunarak hak ettiği noktada değer kazandırmayı vizyon edindik. Bu vizyonla yerel veya ülke çapında bir marka değil tüm dünyada temizlik sektöründe bulunan ve kaliteyi sunmak isteyen hizmet firmalarının elini güçlendirecek ürünleri kısa sürelerde onlara ulaştırmaktır. 

Başta temizlik sektöründe hizmet veren firmalar olmak üzere oto kuaför gibi özel temizlik ürününe ihtiyaç duyan sektörlerin de ihtiyacını karşılayacak ürünlerin, güvenli ve başarılı şekilde çalışmasını sağlıyoruz. bununla birlikte sanayinin ihtiyaç duyabileceği endüstriyel kimyasalların üretimleriyle hizmet alanımızı genişlettik ve genişletmeye  devam edeceğiz.

Kalite standartları da en az vizyon ve misyon kadar önemlidir. Gerçektir ki; misyonun oluşumunu, vizyonların gerçekleşmesini sağlayacak tek şart kesinlikle kalitedir. Ürünlerimiz ISO-9001 kalite yönetim sertifikasına sahip ve sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Lazer Promax ürünleri, üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermez. 

  BİZ SİZİ ARAYALIM