Google de en çok arananlar arasında , yün halıdan çay lekesi nasıl çıkar ? bambu halıdan çay ve kahve lekesi nasıl çıkar ? Yün halıdan beklemiş çay lekesi nasıl çıkar ? başlıca gelen aramalardır. Halı yıkamacının korktuğu şey , bilmediği bir ürünü halıda kullanmak ve sonrasında halıdan lekeyi çıkarmayı bırak halının bozulması bunun üzerine halının yenisini alıp müşterisine vermek. Halı yıkamacının böyle yapmasının sebebi ürünü tanımamak tecrübe etmemek belkide ürün hakkında doğru soruyu sormamaktır.Yün,bambu ve el dokuma halıda leke çıkarılabilir evet , doğru bir ürün ve doğru kullanım ile.. Doğru soru şu ürün kaç ph ? eğer ürün ph 7 ise halıda leke çıkarmasa bile halıyı bozmaz halının bozulma endişesi taşımadan en azından bir ürünü tecrübe etmiş olursunuz.

Ürün alırken ürünün açıklayıcı resmi belgesine firmanın ürettiği ürünün tüm detaylarını resmi bir şekilde size sunabilirliğine bakmak , sorgulamak gerekiyor.

Lazerpromax olarak ürettiğimiz POWERFULL leke sökücü size el dokuma,yün ve bambu halılarda en ağır çay , kahve ve benzeri lekelerde çözüm sunuyor.Kullanımı ise oldukça kolay.Halının lekeli bölümüne bir miktar ılık su döktükten sonra POWERFULL leke sökücüyü uyguluyorsunuz ve halıyı beklemeye alıyorsunuz , siz diğer işleriniz ile ilgilenirken POWERFULL üzerine düşen vazifeyi yapmak için çalışmaya başlıyor , lekenin ağırlığına göre bu çalışma 15 dk ile 2 saat kadar sürebilir , lütfen sabırlı olun sorununuz siz beklerken çözülüyor..Maximum 2 saatin sonrasında halınızı tekrardan yıkamaya verin , yıkama sonrasında lekeden eser kalmadığını göreceksiniz.