SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ
Your Cart

Gold Halı Şampuanı

Gold Halı Şampuanı
Gold Halı Şampuanı
YILIN EN İYİ KİMYAGERİ ÖDÜLÜ
Yapılan anketlerle belirlenen yılın en iyi kimyageri ödülüne layık görülen halı şampuanı üreticisi Lazer Promax !

Gold halı şampuanı içeriği itibariyle dünyadaki ilk 25 aktif halı şampuanıdır. 

Gold halı şampuanı halıların profesyonel şekilde yıkanmasını amaçlayan, tüm leke türlerinde hızlı etkileşim sağlayan ve içerdiği aktif bileşenler sayesinde hiçbir ağartıcı kimyasal kullanımına gerek bıraktırmadan temizlik, yumuşaklık ve parlaklıkta en etkili ve memnun edici sonucu almanızı sağlar. Gold halı şampuanı durulanması kolay bir üründür, halılarda kalıntı bırakmaz ve kurutma odalarında sararma sorunu yaşatmaz. Kuyu suyu gibi demir ve kireç oranı yüksek suları yumuşatma özelliğine sahiptir.


3.850,00 ₺
Vergiler Hariç: 3.208,33 ₺

Mevcut Seçenekler:

Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları:

Üzerinde yoğun kir ve leke birikmiş olan, hatta tabakalaşma yapmış çıkması zor olan (mutfak halıları gibi) lekelere içerisindeki aktif bileşenlerle nüfuz ederek derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Gold halı şampuanı lekeyi içerisine hapseder ve durulamayla birlikte halı üzerinden kaybolur. Durulanması çok kolaydır. Durulandıktan sonra halı üzerinde kalmaz, tortu ve tabaka yapmaz. 100 litre ılık suyun içine 1 litre gold halı şampuanı ekleyerek bir müddet karıştırınız (Yaklaşık 3-5 dk) 1/100 sulandırma oranı ile 60 kg gold halı şampuanıyla 6000 m2 halı sorunsuz yıkayabilen lekelerde en etkili ve ekonomik bir üründür.

Özellik
Aktif25
EsansArmoni
PH7
Oksijen BazlıHayır
Konsantre Oranı1/100 Yoğun
GörünümAkışkan / Sıvı
RenkŞeffaf Sarı
Yanıcı ÖzellikYok
Yerli ÜretimEvet
Yıkama Kapasitesi1 Kg / 100 M2 60 Kg / 6000 M2
Uygulama BölgesiIslak / Kuru
Manuel YıkamaEvet
Otomatik Makinada YıkamaEvet
Paketleme5/20/60/1000 Kg
Saklama20 Santigrat Derece Oda Sıcaklığında
SertifikaSafety Data Sheet, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 10002
Uygun Taşıma ŞekliKara / Deniz / Hava
Ambalaj İmha ŞekliUlusal tüzüğe uygun olarak bertaraf ediniz. Geri dönüşüm kutularının naylon istifleme haznesine sıkıştırarak atılmalıdır. Güzel bir gelecek yaratmak için deniz, göl, orman ve de doğanın diğer ortamlarına atmayınız.

Yorum Yap

  BİZ SİZİ ARAYALIM