SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ
Your Cart

Powerfull Leke Sökücü

Powerfull Leke Sökücü
Powerfull Leke Sökücü
YILIN EN İYİ KİMYAGERİ ÖDÜLÜ
Yapılan anketlerle belirlenen yılın en iyi kimyageri ödülüne layık görülen halı şampuanı üreticisi Lazer Promax !

YÜN VE BAMBUDA LEKEYE SON !

Rafine bir ürün olan Powerfull leke sökücü 7 ph dengesi ve organik bileşenler sayesinde halı ve koltuklara zarar vermeden uygulama yapmanız için tasarlanmıştır. Yün ve bambu tipi hassas halılarda oluşan ağır çay ve kahve vb. lekelerde etkilidir.Lekeli bölgeye powerfull direk uygulanır sonrasında halı yıkanarak sonuç alınır (kesin sonuç için leke üzerinde 15-60 dk arası bekletiniz). İçerisinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen hiçbir ürün yoktur tamamen organiktir.İçeriğinde ki aktif bileşenler sayesinde en inatçı lekelerde dahi sonuç almanızı sağlar. Yıkama öncesi veya paketleme aşamasında kullanıma uygundur. Leke ile direk etkileşime geçmesi için halı kuru halde iken uygulanması önerilir. Halılarda bozulma ve iz yapmaz.

2.400,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.000,00 ₺

Mevcut Seçenekler:

Kullanım Şekli ve Sulandırma Oranları: Powerfull leke sökücü profesyonel halı yıkama firmalarında, oto bakım kuaförlerinde , ev temizlik hizmetlerinde kullanılan genel amaçlı antibakteriyel profesyonel bir leke çıkarıcıdır. İçerisinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek ağır kimyasallar bulunmamaktadır. İçerisindeki aktif moleküller sayesinde en zorlu kir ve lekelere hızlı bir biçimde nüfuz eder. Halı,kilim, yorgan, elbise ve de yüzeylerde bulunan, halı köklerine ve zemine yapışmış, gözle görülmeyen inatçı küçük leke parçacıkların direncini kırarak lekeleri ortadan kaldırıp temiz bir görünüm kazandırır.

Halı yıkama sektöründe sıklıkla meydana gelen  yıkama sonrası halıda kalan ve çıkmayan lekeleri tekrar ıslatmaya gerek kalmadan powerfull leke sökücüyü kuru olarak lekeye uygulanarak sorunsuz şekilde leke çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kuru olarak uygulandığı bu durumda halılarda yakma, yanma ve iz yapmaz.

Powerfull leke sökücüyü küçük pompalı veya sıkma tabancalı bir sprey aparatına koyunuz. Kuru veya ıslak zemine 3-5 sıkım püskürtme yapınız. Püskürtme yaptığınız zeminin 2/3 dakika  powerfullu absorbe etmesini bekleyiniz. Yumuşamış lekelere bir el fırçası veya metal bir kaşık ile ovalama yaparak leke parçacıklarının birbirlerinden ayrılmasını sağlayın. Çıkan köpüğü zeminin üzerinden alın.

Otomotik halı yıkama makinelerinde  yeterli sertlikte ve yeterli baskıda fırça kullanılmaması halinde halı yıkama şampuanına takviye olarak yıkama kullanım suyuna karıştırılarak kullanılabilir. Ev ve oto grubu koltuk yıkama makinelerinde koltuk yıkama makinesinin haznesine belirtilen sulandırma önerisi doğrultusunda powerfull koyularak ister şampuansız isterse de koltuk yıkama şampuanına takviye olarak koyulabilir ve de koltuk yıkama makinesinde köpürme yapmaz makineye zarar vermez. Her türlü koltukta (ahşap, plastik,deri vb.)kullanılabilir test edilmiştir, zarar vermez. Otomatik çamaşır yıkama makinelerinde ise manşet, yaka ve koltuk altındaki lekeli çamaşırlara sulandırılmış ürün sıkılarak yıkama programına atılabildiği gibi; deterjan haznesine 1 ölçek (50ml) koyularak dezenfekte edilmiş çamaşırlara ilk günkü gibi görünüm kazandırır.

SULANDIRMA 1(İPEK,YÜN, EL DOKUMA VE ÇİN HALILAR İÇİN)

Bu tür halılar üretim faktörü gereği içerisindeki iplikler çok hassas olduğundan kimyasallarla reaksiyona girebilmektedir. Bu durumdan dolayı 1 litre powerfull leke sökücüyü 10 litre ılık suyun içerisine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.

 

 

SULANDIRMA 2 (AZ KİRLİ HALILAR İÇİN)

Halıya, çamaşırlara vb. henüz derinlemesine etki etmemiş yüzeyde seyrek halde bulunan lekeler için (çamur lekesi gibi) 1 litre powerfull leke sökücüyü 10 litre ılık suyun içine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.

 

SULANDIRMA 3 ( KİRLİ HALILAR İÇİN)

Halı, çamaşır vb. kök ipliklerine yaklaşmaya başlamış ve de yüzeyde seyrek halde bulunan lekeler için (boya, çikolata gibi) 1 litre powerfull leke sökücüyü 5 litre ılık suyun içine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.

 

SULANDIRMA 3 ( KİRLİ HALILAR İÇİN)

Halı, çamaşır vb. kök ipliklerine yaklaşmaya başlamış ve de yüzeyde seyrek halde bulunan lekeler için (boya, çikolata gibi) 1 litre powerfull leke sökücüyü 5 litre ılık suyun içine koyup karıştırın. Lekeli bölgeye püskürtün.

 

SULANDIRMA 5 ( KOLTUK YIKAMA İÇİN)

Koltuk yıkama makinelerinin tank hacimleri markalara göre değişiklik göstermektedir. Tavsiye edilen 10 litre ılık su tankının içine 1 litre powerfull eklemenizdir. Bu oranlamayı tankınızın kapasitesine göre orantılama yapabilirsiniz. Buharlı koltuk yıkama makinelerinde ılık sıkma haznesinde kullanılabilir.  Bütün kimyasallar sıcak su ile tepkimeye girdiğinden sıcak suya karıştırarak kullanmayınız. Koltuk yıkama makinesi prosesi dışında ek olarak 1 litrelik zirai el pompalarının içine 100 ml(yaklaşık 1 çay bardağı)powerfull koyarak ıslatılmış koltuğa püskürtme yapılarak koltuk üzerindeki inatçı lekelere (yapışmış sakız lekesi gibi)fırça veya metal kaşık yardımıyla leke çıkarma işlemi uygulanabilir.

 

SULANDIRMA 6 (OTOMOTİK HALI YIKAMA MAKİNESİ KULLANIM SUYU İÇİN)

Powerfull oksijen bazlı bir leke sökücü olduğundan halı şampuanları ile birlikte kullanıldığında köpük ile zıt reaksiyona girmektedir. Bu nedenle yeterli sertlikte ve yeterli baskıda fırça kullanılmaması halinde 100 litre su içerisine 1 litre powerfull koyularak yıkama suyuna takviye olarak halı yıkama esnasında kullanılabilir.

 

UYARI: Ürün geniş portföyde halıda denenmesine rağmen, farklı kimyasal bileşenlerden elde edilen ve  test halılarının yapısından farklı halılar olabileceğini her zaman göz önünde bulundurarak ürünü dikkatlice kullanınız.

Özellik
EsansKokusuz
PH7
Oksijen BazlıEvet
GörünümAkışkan / Sıvı
RenkRenksiz
Yanıcı ÖzellikYok
Yerli ÜretimEvet
Uygulama BölgesiIslak / Kuru
Manuel YıkamaEvet
Otomatik Makinada YıkamaEvet
Paketleme1/5/10/20 Kg
Saklama20 Santigrat Derece Oda Sıcaklığında
SertifikaSafety Data Sheet, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 10002
Ambalaj İmha ŞekliUlusal tüzüğe uygun olarak bertaraf ediniz. Geri dönüşüm kutularının naylon istifleme haznesine sıkıştırarak atılmalıdır. Güzel bir gelecek yaratmak için deniz, göl, orman ve de doğanın diğer ortamlarına atmayınız.

Yorum Yap

  BİZ SİZİ ARAYALIM