SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ
Your Cart

Superpower Halı Şampuanı

Superpower Halı Şampuanı
Superpower Halı Şampuanı
YILIN EN İYİ KİMYAGERİ ÖDÜLÜ
Yapılan anketlerle belirlenen yılın en iyi kimyageri ödülüne layık görülen halı şampuanı üreticisi Lazer Promax !

Superpower halı şampuanı içeriğinde ki organik bileşenler sayesinde insan sağlığını olumsuz etkileyen hypo ve domestos gibi ürünlere ihtiyaç bırakmadan temizlik sağlar. Yün, bambu ve el dokuma halılar için  geliştirilmiş aktif oksijen bazlı özel formülü sayesinde hassas halı tiplerinin doğal yumuşaklığını ve parlaklığını korur ve en ağır lekelerle etkili mücadele eder.Kuyu suyu gibi demir ve kireç oranı yüksek suları yumuşatma özelliğine sahiptir. 

 1/100 sulandırma oranı ile tek başına lekelerde etkili ve ekonomik konsantre bir üründür. Her 1 m2 halıya 1 kg hazırlanmış ürün uygulanır 60 kg Superpower halı şampuanı ile maximum 6000 m2 halı sorunsuz yıkanır. 

3.400,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.833,33 ₺

Mevcut Seçenekler:

1/1 sulandırma oranı ile yıkama veya yıkama öncesi uygulamada leke sökücü olarak kullanılır. Dolgun köpük, kolay durulanabilir ve yıkama sonrası kalıntı bırakmaz. Aktif oksijen bazlı üründür, hypo kabul etmez ve gerektirmez. Bütün halıların iplik dokusuna uygun olarak üretilmiştir aynı zamanda koltuk, yorgan, battaniye ve çarşafların yıkanmasında kullanılır.  Olağanüstü formülü sayesinde en sert suları yumuşatma özelliğine sahiptir. Tek başına etkili üründür yıkama sonrası parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

Özellik
Aktif23
EsansDeniz Esintisi
PH7
Oksijen BazlıEvet
Konsantre Oranı1/100 Yoğun
GörünümAkışkan / Yoğun
RenkBeyaz
Yanıcı ÖzellikYok
Yerli ÜretimEvet
Yıkama Kapasitesi1 Kg / 100 M2 60 Kg / 6000 M2
Uygulama BölgesiIslak / Kuru
Manuel YıkamaEvet
Otomatik Makinada YıkamaEvet
Paketleme5/20/60/1000 Kg
Saklama20 Santigrat Derece Oda Sıcaklığında
SertifikaSafety Data Sheet, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 10002
Uygun Taşıma ŞekliKara / Deniz / Hava
Ambalaj İmha ŞekliUlusal tüzüğe uygun olarak bertaraf ediniz. Geri dönüşüm kutularının naylon istifleme haznesine sıkıştırarak atılmalıdır. Güzel bir gelecek yaratmak için deniz, göl, orman ve de doğanın diğer ortamlarına atmayınız.

Yorum Yap

  BİZ SİZİ ARAYALIM